• Klasy IV - VIII

8 lutego 2021 r. (poniedziałek)  w godz. 16.00 - 18.00 odbędzie się zebranie z rodzicami on-line na Teams.
            Z uwagi na zagrożenie COVID-19 nie ma możliwości zorganizowania zebrania w budynku szkoły.

Klasy 0 - III

10 lutego 2021 r.  (środa) w godz. 15.00 - 17.00 odbędzie się zebranie z rodzicami z zachowaniem podziału na grupy.

• Komunikat Dyrektora Szkoły

• Od dnia 9 listopada 2020 r. do dnia 29 listopada 2020 r. obowiązywać będzie nauczanie zdalne dla klas I-VIII.
            Oddział przedszkolny funkcjonuje bez zmian.
            Podczas nauki zdalnej uczniowie przebywają w domu i realizują wszystkie zajęcia ściśle i zgodnie z planem lekcji i według godzin obowiązujących w szkole.
            Wszystkie najważniejsze informacje będą podawane przez dyrektora szkoły, wychowawców i nauczycieli przedmiotu za pomocą strony internetowej oraz dziennika elektronicznego VULCAN.

• Gdzie publikujemy informacje o nauce zdalnej...

• Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Nauka zdalna - INFO na naszej stronie internetowej (szukaj z lewej strony ekranu). Umieszczono tam informacje przydatne dla nauczycieli, uczniów a przede wszystkim dla dzieci z klas 1-3, które rozpoczną niebawem zdalne lekcje oraz ich rodziców i opiekunów.
            Znajdziecie tam również linki do ciekawych serwisów internetowych dedykowanych dla uczniów do pracy z komputerem.