• Pożegnanie absolwentów 2022/2023

Jutro popłyniemy daleko, jeszcze dalej niż te obłoki…" – motto z wiersza K.I. Gałczyńskiego towarzyszyło absolwentom Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Woli Kamockiej w uroczystym dniu zakończenia edukacji w tej placówce.

Dla uczniów klasy VIII, 22 czerwca 2023r., zakończył się właśnie pewien etap w ich życiu – rejs po szkole podstawowej. Nadszedł czas pożegnania i wypłynięcia na nowe nieznane wody.  Wielu z nich pójdzie w swoją stronę, zaczynając po wakacjach edukację w wybranej przez siebie szkole średniej.

Uczniowie po raz ostatni zebrali się wspólnie, aby w obecności rodziców i zaproszonych gości pożegnać swoich wychowawców, nauczycieli, pracowników szkoły, młodszych kolegów i koleżanki.

Nim absolwenci opuścili szkolne mury, złożyli uroczyste ślubowanie oraz przekazali  sztandar swoim młodszym kolegom.  Pani dyrektor, Małgorzata Michalik, podziękowała  absolwentom oraz ich rodzicom za wspólne osiem lat realizowania celów i dążenia do rozwoju wychowanków. Na koniec życzyła wszystkim absolwentom szczęścia i powodzenia w życiu i w dalszej edukacji oraz wspaniałego odpoczynku. Po części oficjalnej uczniowie klasy 8 zaprezentowali program artystyczny, którym podziękowali wszystkim dbającym o ich wychowanie i edukację.