• Koncert "Rytm i melodia"

• Nowa galeria Koncert "Rytm i melodia" została dodana do albumu fotograficznego

2 czerwca o godzinie 18. na sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Grabicy odbył się koncert piosenek Majki Jeżowskiej zatytułowany "Rytm i melodia". Ucziowie klas I-III oraz IV-VII, uczestniczacy w zajęciach naszego szkolnego koła muzycznego, zaprezentowali publiczności efekty swojej artystycznej pracy w programie z piosenkami znanej i lubianej wokalistki Majki Jeżowskiej. Nad doborem repertuaru, przygotowaniem wokalnym uczniów oraz choreografią czuwała pani Edyta Woźniak, nauczyciel muzyki w naszej szkole.
            Występ został nagrodzony przez widzów gorącymi oklaskami, a po jego zakończeniu pani Małgorzata Michalik, dyrektor naszej szkoły, pogratulowała młodym artystom tak udanego debiutu na deskach GCK. Gratulacje złożył też obecny na sali Wójt Gminy Grabica, pan Krzysztof Kuliński.

• Przedstawienie na Dzień Mamy i Taty

• Nowa galeria Przedstawienie na Dzień Mamy i Taty została dodana do albumu fotograficznego

31 maja tego roku nasze dzieci z klas 0-III zaprezentowały program słowno-muzyczny przygotowany dla zaproszonych do szkoły rodziców. Okazją do tego wydarzenia był miniony Dzień Mamy i nadchodzący Dzień Taty. Dzieci odegrały pełne humoru scenki teatralne oraz wykonały piosenki i wiersze poświęcone rodzicom. Potem jeszcze dwójka naszych uczniów - laureatów gminnego konkursu recytatorskiego - miała okazję popisać się wykonaniem przygotowanych wierszy. Spotkanie z rodzicami zakończyło się życzeniami i podziękowaniami, jakie złożyła przybyłym rodzicom pani Małgorzata Michalik - Dyrektor Szkoły,