• Zebranie z rodzicami

• Serdecznie zapraszamy Rodziców/Opiekunów prawnych na zebranie, które odbędzie się w najbliższy czwartek 29.09.2022r. o godzinie 16:00.

• Zawody powiatowe w Wolborzu

• W dniu 21.09.2022r. odbyły się pierwsze zawody powiatowe w indywidualnych biegach przełajowych na 1000 i 15000 metrów, które odbyły się w Wolborzu. Z naszej szkoły najlepiej zaprezentował się Piotr Krzymowski, który zajął III miejsce i tym samym awansował do finału województwa łódzkiego w Uniejowie.
            Piotr w swojej kategorii rywalizował w 58 osobowej grupie.
            Gratulujemy:)

• Sprzątanie Świata

• W piątek 16.09.2022r. uczniowie z SP Wola Kamocka uczestniczyli w akcji sprzątania naszej planety.
            Każda z klas sprzątała swój własny kawałek Świata:)

• Dzień Kropki w naszej szkole

• W 2008 roku powstał “Międzynarodowy Dzień Kropki”. Święto, obecnie, jest obchodzone już w 108 krajach. Pomysł obchodzenia międzynarodowego dnia kropki ma na celu pobudzać kreatywność i pomysłowość uczniów oraz zachęcać ich do tworzenia. Również w naszej szkole postanowiono zaakcentować ten dzień.

16 września uczniowie klas V i VI na lekcji matematyki rozwiązywali nietypowe zadania związane z kropkami, nie zapominając przy tym o dobrej zabawie.

• Wybory Samorządu Uczniowskiego

• 14 września w naszej szkole odbyły się wybory Samorządu Uczniowskiego. Do wyborów przystąpiło 5 kandydatów, którzy przedstawili w poszczególnych klasach swój program wyborczy. Przewodniczącym z najwyższą ilością głosów został Igor Baur. Resztę stanowisk przydzielono na późniejszym spotkaniu.

Przewodniczący-Igor Baur
            Zastępca przewodniczącego-Adam Danielewicz