• Minikoszykówka - nasze dziewczyny II w powiecie

• 18 kwietnia 2024 r. odbyły się w Wolborzu Mistrzostwa Powiatu Piotrkowskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt i Chłopców 3x3. Do rywalizacji przystąpił rocznik 2011 i młodsi.

Dziewczęta z naszej szkoły  zajęły świetne II miejsce, wygrywając z Wolborzem, Sulejowem, Rozprzą i Moszczenicą. Uległy jedynie drużynie z Bujen, która wygrała zawody.Chłopcy zajęli V miejsce.

Wszystkim gratulujemy sportowej postawy i woli walki o punkty. Życzymy udanych kolejnych występów.

• Wiktoria nagrodzona za wiedzę pożarniczą.

• W poniedziałek, 15 kwietnia, w siedzibie Komendy Miejskiej PSP w Piotrkowie odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. Wzięli w nich udział uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z Piotrkowa Trybunalskiego oraz powiatu piotrkowskiego.

Patronem honorowym eliminacji był starosta piotrkowski, Piotr Wojtysiak, który ufundował nagrody główne - książki, urządzenia multimedialne, zestawy pierwszej pomocy oraz Komenda Wojewódzka PSP w Łodzi. Uczestników turnieju witał prezes zarządu Wojewódzkiego Związku OSP RP w Łódzkiem, nadbrygadier w st. spoczynku Tadeusz Karcz.

W grupie wiekowej obejmującej klasy siódme i ósme szkół podstawowych, piąte miejsce zajęła nasza uczennica Wiktoria Zeler. Serdecznie gratulujemy dzielnej pożarniczce.