• Wybory do Samorządu Uczniowskiego

• Dziś w Szkole Podstawowej w Woli Kamockiej odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Na przewodniczącą samorządu uczniowie wybrali Lenę Myckę. Drugie miejsce w ilości zdobytych głosów i funkcję wiceprzewodniczacego uzyskał Kacper Jagodziński. Skarbnikiem została Justyna Krysiak, a sekretarzami Aleksander Strumiło i Miłosz Dąbrowski. Nowym władzom samorządowym serdecznie gratulujemy :)

• Akcja LIDL- Zbieramy Talenciaki!

• Z ogromną radością informujemy, że Nasza Szkoła ponownie walczy o nagrody w ramach akcji LIDL "Szkoły pełne talentów"Macie przed sobą najlepszy dowód na to, że Współpraca oraz zaangażowanie dają wspaniałe efekty! Dziękujemy za Waszą energię i wysiłek włożony w zbieranie Talenciaków w poprzedniej edycji! Zapraszamy do udziału w kolejnym wspólnym projekcie w roku szkolnym 2023/2024 :) Talenciaki wrzucamy do pudełek umieszczonych na terenie szkoły! Można je również zarejstrować samemu! - > Strona Szkoły (lidl.pl)

• Inauguracja roku szkolnego 2023-4

• W poniedziałek 4 września 2023 roku uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Wspólne spotkanie naszej szkolnej społeczności rozpoczęła, jak co roku, msza święta, po której wszyscy udali się do budynku szkoły. Tam odbyła się dalsza część uroczystości.
            Wprowadzono sztandar i wspólnie odśpiewano hymn narodowy. Dyrektor szkoły Pani Małgorzata Michalik przedstawiła uczniom wychowawców klas, omówiła sprawy organizacyjne i złożyła wszystkim życzenia szczęśliwego i pełnego sukcesów nowego roku szkolnego.
            Dalszą godzinę wypełniły uczniom zajęcia z wychowawcami w ich salach lekcyjnych.