Aktualności

Nasze osiągnięcia

Konkursy, zawody i inne formy współzawodnictwa
rok szkolny 2016 / 2017

Zawody sportowe:

Lp.

Nazwa zawodów

Data

Miejsce zawodów

Ilość
zaw.

Osiągnięcia

1.

Sztafetowe biegi przełajowe
dz. i chł. - powiat

18.10.2016

Wolbórz

18

VII chł.
V dz.

2.

Piłka ręczna dz. i chł. - gmina

05.11.2016

Boryszów

20

III chł.
III dz.

3.

Piłka nożna dz. i chł. - gmina

19.05.2017

Szydłów

20

III  chł.
II dz.

4.

Koszykówka dz. i chł. - gmina

11.03.2016

Boryszów

20

III chł.
III dz.

5.

Piłka nożna klas IV

25.04.2017

Boryszów

8

III chł.

6.

Siatkówka dz. i chł. - gmina

02.02.2017

Boryszów

16

II chł.
III dz.

7.

Czwórbój lekkoatletyczny - gmina

12.05.2017

Szydłów

12

II dz.
III chł.

8.

Gminne zawody o puchar Wójta klas I-III

02.06.2017

Brzoza

12

IV

9.

Turniej Krwiodawcy - powiat

25.04.2017

Sulejów

10

III chł.

10.

Orlikowa Liga Mistrzów - powiat

22.05.2017

Sulejów

10

I chł.


Inne konkursy:

L.p.

Nazwa i rodzaj konkursu

Organizator

Udział, kategorie, osiągnięcia

1.

Przegląd Kolęd i Pastorałek

Gimnazjum w Szydłowie

zespół wokalno-instrumentalny „Gamma” - wyróżnienie

2.

„Przegląd Piosenki Patriotycznej
i Żołnierskiej”

SP Szydłów

zespół wokalno-instrumentalny „Gamma” – III miejsce,
duet N. Bilariusz, I. Zeler - II m-ce

3.

Powiatowy Przegląd Dziecięcych
i Młodzieżowych Zespołów Wokalnych, Tanecznych
i Instrumentalnych

Wola Krzysztoporska

Zespół wokalny „Gamma”
- I m-ce

4.

Konkurs plastyczny inspirowany twórczością H. Sienkiewicza

MOK w Radomsku,

WODN Piotrków Tryb.

W. Kowalewska, R. Kafar,
K. Derendarz, M. Kujawski,
M. Rudnicka, F. Rzepecki,
M. Strzelecka

5.

Konkurs plastyczny
„Podróże z książką”

Biblioteki Publiczne Powiatu Piotrkowskiego

M. Pościk - I m-ce,
N. Bilariusz - III m-ce,
Wyróżnienia: M. Rudnicka,
K. Węglarski, J. Just

6.

Konkurs dla dzieci chorych
i niepełnosprawnych
„Po ścieżkach natury wędruję
i kolorowe obrazki maluję”

Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Tryb.

N. Telążka, M. Barański, W. Chojwa

7.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Marii Konopnickiej

Gimnazjum w Szydłowie

J. Frączkowska - III m-ce,
Wyróżnienia: J. Jagodzińska,
R. Kafar

8.

Wewnątrzszkolny konkurs plastyczny „Pomocna dłoń”

Samorząd Uczniowski

J.Rudzka, K. Jagodziński, D.Kubala, L. Gąsior, W. Zeler, M.Strzelecka,
D. Jagodziński,
R.Kafar ,
M. Studniarczyk, S.Kabzińska,
I. Stępień, J.Dorożyńska

9.

Konkurs plastyczny w ramach obchodów Dni Reymontowskich

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
w Szydłowie

R. Kafar - I m-ce w kategorii pejzaż,
W. Kowalewska - I m-ce w kategorii portret

9.

Wewnątrzszkolny konkurs plastyczny związany z obchodami „Dni Patrona Szkoły
- H. Sienkiewicza”

Samorząd Uczniowski

Kategoria portret:
W. Kowalewska, K. Gąsior, M.Labuk,
Kategoria ilustracja:
R. Kafar, R. Rakowski, J. Dorożyńska

10.

Klasowy konkurs ekologiczny „Zabawka z odpadów”

Nauczyciel przyrody

Klasa I

Klasa II

Klasa IV, V

11.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega Pożarom”

ZG ZOSP

Wójt gminy

K. Węglarski - II m-ce,
N. Gruchała - III m-ce

12.

XXXX Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym- etap Międzyszkolny

Kuratorium Oświaty

WORD

Kl. VI: N. gruchała, D. Rakowski,
K. Węglarski

13.

V Międzyszkolny Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Grabica

SP w Szydłowie

W kategorii kl. V:
J.Jagodzińska, M. Studniarczyk
– III m-ce

 

Konkursy, zawody i inne formy współzawodnictwa
rok szkolny 2015 / 2016


Zawody sportowe:

 Lp.

 Nazwa zawodów

 Data

 Miejsce zawodów

 Ilość
 zaw.

 Osiągnięcia

1.  Indywidualne biegi przełajowe  28.09.2016  Wolbórz  12  -

2. 

 Sztafetowe biegi przełajowe dz. i chł.
 - powiat

   8.10.2016

 Wolbórz

 18

 VI chł.
 V dz.

3. 

 Piłka ręczna dz. i chł. - gmina

   5.11.2015

 Boryszów

 20

 IV chł.
 I dz.

4. 

 Piłka ręczna dz. - powiat  10.11.2015.  Gomulin  12  I dz.

5. 

 Piłka ręczna dz. - półfinał wojewódzki

 19.11.2015

 Tomaszów Maz.

 12

 III dz.

6. 

 Piłka nożna dz. i chł. - gmina

 12.05.2016

 Wola Kamocka

 20

 IV chł.
 I dz.

7. 

 Piłka nożna dz. - półfinał powiatowy

 19.05.2016

 Sulejów

 12

 II dz.

8.   Piłka nożna dz. - finał powiatowy  25.05.2016  Sulejów  12  III dz.

9. 

 Koszykówka dz. i chł. - gmina

 11.03.2016

 Boryszów

 20

 III chł.
 I dz.

10. 

 Koszykówka dz. - powiat

 16.03.2016

 Boryszów

 12

 V dz.

11. 

 Piłka nożna klas IV

 25.04.2016

 Boryszów

 8

 III chł.

12. 

 Siatkówka dz. i chł. - gmina

 28.02.2016

 Boryszów

 16

 III chł.
 I dz.

13. 

 Siatkówka dz. - powiat

 29.02.2015

 Moszczenica

 10

 III dz.

14.

 Czwórbój lekkoatletyczny - gmina

 12.05.2015

 Szydłów

 12

 II dz.
 IV chł.

15. 

 Gminne zawody o puchar Wójta
 klas I-III

   2.06.2015

 Brzoza

 12

 II chł.


Inne konkursy:
 

 L.p.

 Nazwa i rodzaj konkursu

 Organizator

 Udział, kategorie, osiągnięcia

1. 

 Przegląd Kolęd i Pastorałek

 Gimnazjum w Szydłowie

 zespół wokalno-instrumentalny
 „Gamma” - wyróżnienie
 „Mała Gamma” kl. I - III

2. 

 Przegląd Kolęd i Pastorałek

 Dom Kultury w Moszczenicy

 zespół wokalno-instrumentalny 
 „Gamma” - wyróżnienie
 „Mała Gamma” kl. I-III – wyróżnienie

3. 

 „Przegląd Piosenki Patriotycznej
 i Żołnierskiej”

 SP Szydłów

 zespół wokalno-instrumentalny
 „Gamma” – II miejsce
 duet kl. 0 i I – III miejsce

4. 

 Powiatowy Przegląd Dziecięcych i 
 Młodzieżowych Zespołów Wokalnych,
 Tanecznych i Instrumentalnych

 Wola Krzysztoporska

 Zespół wokalny „Mała Gamma”

5. 

 VI Piotrkowski Festiwal Wokalny
 „Piosenka polska jest dobra na
 wszystko”

 

 kl. I Nikola Bilariusz – udział

6. 

 Przegląd Piosenki Ludowej
 w Jarostach

 SP w Jarostach

 duet Nikola Bilariusz i Igor Zeler
 – udział

7. 

 III Powiatowy Konkurs Plastyczny 
 „Najbardziej lubię rysować…” pod
 patronatem Łódzkiego Kuratora
 Oświaty

 Kuratorium Oświaty w Łodzi

 6 osób kl. I i 1 osoba z kl. III;
 nagroda dla A. Danielewicza kl. I

8. 

 Konkurs dla dzieci chorych i
 niepełnosprawnych „Fantazja jest od
 tego, aby namalować świat na całego”

 Miejska Biblioteka Publiczna
 w Piotrkowie Tryb.

 S. Kaczor, M. Barański, W. Chojwa

9. 

 Konkurs plastyczny „Konkurs z jajem”

 Kino „Helios”

 wyróżnienie – kl. III

10. 

 Konkurs wewnątrzszkolny „Ilustracja
 do książki moich marzeń”

 Biblioteka szkolna

 kl. I-III 12 osób, kl. IV-VI 20 osób,
 oddział przedszkolny 9 osób

11. 

 Ogólnopolski Turniej Wiedzy
 Pożarniczej „Młodzież zapobiega
 Pożarom”

 ZG ZOSP,
 Wójt gminy

 Kamil Węglarski kl. V – I miejsce w
 elimanacjach gminnych

12. 

 XXXIX Ogólnopolski Turniej
 Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
 - etap międzyszkolny

Kuratorium Oświaty,
WORD

 kl. V: N. Gruchała, D. Rakowski,
 K. Węglarski

13. 

 IV Międzyszkolny Turniej Tańca
 Towarzyskiego o Puchar Wójta
 Gminy Grabica

 SP w Szydłowie

 w kategorii kl. IV: Zuzanna Bąbel
 i Michał Studniarczyk – II miejsce

14. 

Konkurs historyczny „Gmina Grabica – moja Mała Ojczyzna”

Gimnazjum w Szydłowie

 kl. VI – II miejsce

15. 

 Ogólnopolski Konkurs „Galileo” 2016

 Centrum Edukacji Szkolnej

 kl. IV 4 osoby: A. Urbaniak – dyplom
 laureata z j. polskiego, R. Kafar
 – wyróżnienie z j. polskiego;

 kl. V 5 osób: P. Olasik – dyplom
 laureata z j. angielskiego i wyróżnienie
 z matematyki;

 kl. VI 8 osób: O. Kubera, N. Sztajn-
 kowska – wyróżnienie z j. angielskiego;
 K. Jasińska, J. Cecotka, O. Kubera
 – wyróżnienie z j. polskiego.

16. 

 Koło teatralne „Mali Artyści”
 w Regionalnym Przeglądzie Teatrów
 Amatorskich

 MOK w Piotrkowie Tryb.

 kl. I-III – dyplom

 


Konkursy, zawody i inne formy współzawodnictwa
rok szkolny 2014 / 2015


Zawody sportowe:

 Lp.

 Nazwa zawodów

 Data

 Miejsce zawodów

 Ilość
 zaw.

 Osiągnięcia

1. 

 Sztafetowe biegi przełajowe dz. i chł.
 - powiat

 18.10.2014

 Wolbórz

 18

 VII chł.
 V dz.

2. 

 Piłka ręczna dz. i chł. - gmina

 20.11.2014

 Boryszów

 20

 III chł.
 I dz.

3. 

 Piłka nożna dz. i chł. - gmina

 15.05.2014

 Szydłów

 20

 III  chł.
 II dz.

4. 

 Piłka ręczna dz. - powiat

 25.11.2014

 Gomulin

 14

 I dz.

5. 

 Piłka ręczna dz. - rejon

 18.02.2015

 Tomaszów Maz.

 14

 III dz.

6. 

 Koszykówka dz. i chł. -gmina

 06.03.2015

 Boryszów

 20

 III chł.
 I dz.

7. 

 Koszykówka dz. - powiat

 11.03.2015

 Moszczenica

 12

 I dz.

8. 

 Koszykówka dz. - rejon

 17.03.2015

 Tomaszów Maz.

 12

 III dz.

9. 

 Szczypiorniak na orlikach

 08.05.2015

 Piotrków Tryb.

 12

 V chł.

10. 

 Siatkówka dz. i chł. - gmina

 16.02.2015

 Boryszów

 16

 II chł.
 I dz.

11. 

 Siatkówka dz. - powiat

 19.02.2015

 Moszczenica

 8

 II dz.

12. 

 Czwórbój lekkoatletyczny - gmina

 11.05.2015

 Szydłów

 12

 I dz.
 III ch.

13. 

 Czwórbój lekkoatletyczny - powiat

 14.05.2015

 Moszczenica

 6

 I dz.

14. 

 Czwórbój lekkoatletyczny - rejon

 20.05.2015

 Opoczno

 6

 VI dz.

15. 

 Gminne zawody o puchar Wójta
 klas I-III

 23.06.2015

 Wola Kamocka

 18

 III


Inne konkursy:

 

L.p.

 Nazwa i rodzaj konkursu

 Organizator

 Udział, kategorie, osiągnięcia

1. 

 Przegląd Kolęd i Pastorałek

 Gimnazjum w Szydłowie

 zespół wokalno-instrumentalny z klas
 IV-VI zdobył III nagrodę.

2. 

 „Przegląd Piosenki Patriotycznej
 i Żołnierskiej”

 SP Szydłów

 uczennice Julia Frączkowska z klasy IV
 oraz Justyna Jabłońska z klasy VI
 otrzymały wyróżnienie w kat. solistów

3. 

 „Powiatowy Przegląd Dziecięcych
 i Młodzieżowych Zesp. Wokalnych,
 Tanecznych i Instrumentalnych”

 Wola Krzysztoporska

 zespół wokalno-instrumentalny
 z klas IV-VI otrzymał wyróżnienie

4. 

 Wewnątrzszkolny Konkurs Literacki
 „Wiosna wokół nas”

 

 I   - Justyna Jabłońska kl. VI;
 II  - Oliwia Kubera kl. V;
 III -Wiktoria Kowalewska kl. IV

5. 

 VI Międzyszkolny Konkurs na Kartkę
 Wielkanocną (język angielski)

 SP Boryszów

 I - Julia Cecotka kl. V,
 II - Roksana Jończyk kl. V,
 wyróżn. - Julia Frączkowska kl. IV

6. 

 Regionalny Przegląd Teatrów
 Amatorskich

 MOK w Piotrkowie Tryb.

 Wyróżnienie za teatralne podejście do
 bajki dla zespołu „Mali Artyści”;
 indywidualne wyróżnienie aktorskie dla
 Roberta Kafara ucznia kl. III

7. 

 Ogólnopolski Konkurs „Galileo” 2015

 Centrum Edukacji Szkolnej

 Patryk Jagodziński kl. V – dyplom
 laureata (jęz. angielski);
 Oliwia Kubera kl. V – dyplom laureata
 (jęz. angielski), dyplom wyróżnienia 
 jęz. polski;
 Natalia Sztajnkowska kl. V – dyplom
 wyróżnienia (jęz. polski i jęz. angielski)

8. 

 Ogólnopolski Konkurs „Zuch” 2015

 Centrum Edukacji Szkolnej

 3 osoby kl. II, 3 osoby kl. III – dyplomy
 uznania.

9. 

 Turniej BRD

 Kuratorium Oświaty
 WORD

 Kl. VI, II miejsce w gminie

10. 

 Turniej Wiedzy Pożarniczej

 ZG ZOSP
 Wójt gminy

 Kl. VI

11. 

 Konkurs historyczny „Gmina Grabica
 – moja Mała Ojczyzna”

 Gimnazjum w Szydłowie

 I miejsce - zespół z klasy IV: Wiktoria
 Kowalewska, Julia Frączkowska, Kamil
 Węglarski

12. 

 III Międzyszkolny Turniej Tańca
 Towarzyskiego o Puchar Wójta
 Gminy Grabica

 SP w Szydłowie

 I miejsce w grupie kl. IV: Weronika
 Rudnicka i Martyna Piekarska,
 II miejsce: Julia Frączkowska i Norbert
 Gruchała
 II miejsce w grupie kl. V: Katarzyna
 Jasińska i Patryk Jagodziński

13. 

 Konkurs plastyczny dla dzieci
 pt. „Jan  Paweł II – pamiętamy,
 wspominamy.”

 Miejska biblioteka Publiczna
 w Piotrkowie Tryb.

 Bartłomiej Michalak kl. I, Michał
 Barański kl. III, Wiktoria Chojwa kl. IV

14. 

 Konkurs wiedzy o segregacji
 i przetwarzaniu odpadów

 Wójt Gminy Grabica

 Norbert Gruchała I miejsce 100% pkt;
 Sylwester Szczepaniak, Oliwia Kubera,
 Szymon Kacperski

15. 

 Konkurs plastyczny „ W gminie
 Grabica żyjemy i chętnie śmieci
 segregujemy”

 Wójt Gminy Grabica

 II miejsce Jakub Cecotka kl. III

16. 

 Konkurs na przepis na „Ulubione
 danie mleczne”

 Program edukacyjny „Mam
 kota na punkcie mleka”

 Jagoda Dorożyńska kl. III,
 Weronika Gadzka  kl. IV

17. 

 Konkurs plastyczny „Zapobiegajmy
 pożarom”

 

 Kl. I - VI

 

 

Konkursy, zawody i inne formy współzawodnictwa
rok szkolny 2013 / 2014

Zawody sportowe:

Lp.
 


 Nazwa zawodów
 


 Miejsce zawodów
 


 Osiągnięcia
 

1. 

 

 Sztafetowe biegi przełajowe
 dziewcząt i chłopców – powiat
 

 Wolbórz

 

 VI miejsce chłopcy
 VI miejsce dziewczęta
 

2. 

 

 Tenis stołowy chłopcy – powiat

 

 Gorzkowice

 

 III miejsce

 

3. 

 

 Koszykówka dziewcząt i chłopców – gmina

 

 Boryszów

 

 II miejsce chłopcy
 I miejsce dziewczęta
 

4. 

 

 Koszykówka dziewcząt - powiat

 

 Wolbórz

 

 IV miejsce

 

5. 

 

 Piłka ręczna dziewcząt i chłopców – gmina

 

 Boryszów

 

 II miejsce chłopcy
 II miejsce dziewczęta
 

6. 

 

 Czwórbój LA dziewcząt i chłopców – gmina

 

 Szydłów

 

 II miejsce chłopcy
 II miejsce dziewczęta
 

7. 

 

Piłka nożna dziewcząt i chłopców – gmina

 

 Szydłów

 

 II miejsce chłopcy
 II miejsce dziewczęta
 

8. 

 

 Turniej piłki nożnej – Skrzydlewska CUP
 Zawody powiatowe chłopców
 

 Piotrków Tryb.

 

 II miejsce

 

9. 

 

 Siatkówka chłopców i dziewcząt – gmina

 

 Boryszów

 

 II miejsce chłopcy
 II miejsce dziewczęta
 

10. 

 

 Siatkówka dziewcząt – powiat

 

 Wolbórz

 

 V miejsce

 


     Inne konkursy:

  1. Ogólnopolski Konkurs Galileo
    język angielski:  O. Kubera (kl. IV)  9 miejsce – dyplom laureata,  N. Sztajnkowska, J. Derendarz,
                            M. Krzemieniewska, J. Cecotka, Sz. Kacperski, J. Jabłońska, B. Pilużek, E. Janiszewska, matematyka:     O. Szczepaniak (kl.VI)  9 miejsce – dyplom laureata,  A Rudnicka, J. Nowak.
  2. Turniej Wiedzy Pożarniczej:  Emilia Janiszewska – I miejsce na szczeblu gminnym.
  3. Turniej BRD: IV miejsce.
  4. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Europa naszym wspólnym domem” (kl. I-III):
    Robert Kafar (kl.II) – III miejsce na szczeblu krajowym.
  5. Udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym – „Policja w oczach dziecka” – kl. I-VI.
  6. Konkurs Recytatorski utworów M. Konopnickiej w Szydłowie:
    I miejsce Natalia Sztajnkowska, III miejsce Aleksandra Wocheń.
  7. Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Grabica:

     I miejsce – patryk Jagodziński, Katarzyna Jasińska (kategoria kl. IV),
     I miejsce – Marcin Krużołek, Aleksandra Wocheń (kategoria kl. VI),
    II miejsce – Jacek Nowak, Daria Barańska (kategoria kl. VI),
   III miejsce – Justyna Jabłońska, Sylwester Szczepaniak (kategoria kl. V).

  1. Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego „Zuch” (uczniowie kl. II, III – 7 osób).

 

 

Konkursy, zawody i inne formy współzawodnictwa
rok szkolny 2012 / 2013


Lp.
 


 Forma i miejsce współzawodnictwa
 


 Kto uczestniczył
 


 Osiągnięcia
 

1. 

 

 listopad 2012
 Przegląd Piosenki Patriotycznej
 i Żołnierskiej w Szydłowie

 zespół wokalny
 klas IV-VI
 

 II miejsce

 

2. 

 

 styczeń 2013
 Przegląd Kolęd i Pastorałek
 w Szydłowie

 zespół wokalny
 klas IV-VI
 

 I miejsce

 

3. 

 

 styczeń 2013
 Festiwal „Kolęda Pieśnią Zgody”
 w Piotrkowie Trybunalskim 

 Justyna Jabłońska

 

 wyróżnienie

 

4. 

 

 marzec 2013
 Powiatowy Przegląd Piosenki
 Angielskiej w Moszczenicy

 zespół wokalny
 klas IV-VI
 

 wyróżnienie

 

5. 











 

 Ogólnopolski Konkurs Galileo 2013
 zorganizowany przez Centrum
 Edukacji Szkolnej









 

 klasy IV-VI
 język angielski
 – 7 osób
 matematyka
 – 13 osób







 

 matematyka:
 kl. VI :
 Paulina Kacperska
 – dyplom laureata
 Milena Góra
 i Martyna Misztal
 – wyróżnienie
 kl. V:
 Oliwia Szczepaniak
 – wyróżnienie
 kl. IV:
 Sylwester Szczepaniak
 – wyróżnienie

6. 

 

 Ogólnopolski Konkurs ZUCH 2013
 zorganizowany przez Centrum Edukacji
 Szkolnej

 język angielski
 klasa II – 3 osoby
 klasa III – 3 osoby

 kl. III:
 Oliwia Kubera
 – dyplom laureata

7. 

 

 „Twoja wiedza i czujka czadu w domu,
 tlenek węgla nic nie zrobi nikomu”
 – konkurs plastyczny

 kl. I – 1 osoba
 kl. III – 3 osoby
 

 –

 

8. 

 

 Ogólnopolski Turniej Wiedzy
 Pożarniczej
 „Młodzież Zapobiega Pożarom”

 kl. VI – 2 osoby

 

 Milena Góra
 – II miejsce
 

9. 
 

 „Bezpiecznie na wsi” – konkurs
 plastyczny organizowany przez KRUS

 kl. IV-VI
 

 –
 

10. 





 

 Konkurs fotograficzny
 „Przyroda w obiektywie”




 

 kl. IV-VI





 

 wyróżnienia:
 Weronika Bykowska
 Wiktoria Senderecka
 Paulina Kacperska
 Martyna Misztal
 Milena Góra
 Roksana Kacperska

11. 
 

 15.01.2013 r.  Siatkówka dziewcząt
 i chłopców – zawody gminne  

 drużyny po 8 osób
 

 dziewczęta – II miejsce
 chłopcy – II miejsce

12. 
 

 Piłka ręczna dziewcząt i chłopców
 – zawody gminne

 drużyny po 6 osób
 

 dziewczęta – II miejsce
 chłopcy – II miejsce

14. 
 

 10.05. 2013 r. Czwórbój lekkoatletyczny
 dziewcząt i chłopców – zawody gminne

 7 dziewcząt
 5 chłopców

 dziewczęta – III miejsce
 chłopcy – III miejsce

15. 
 

 16.05.2013 r. Piłka nożna
 – zawody gminne

 drużyny po 6 osób
 

 dziewczęta – II miejsce
 chłopcy – I miejsce

16. 
 

 22.05.2013 r. Piłka nożna chłopców
 – zawody powiatowe w Wolborzu

 drużyna 8 osobowa
 

 –
 

17. 
 

 26.04.2013r. Gorzkowice
 – XIII Turniej Tymbarku

 klasy I-III
 drużyny 6 osobowe

 dziewczęta – I miejsce
 chłopcy – VI miejsce

18. 

 

 Ogólnopolski Turniej Wiedzy
 o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego
 na szczeblu gminnym w Boryszowie

 drużyna 3 osobowa

 

 III miejsce

 

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Woli Kamockiej
    Wola Kamocka 30
    97-306 Grabica
  • 44 616 11 10

Galeria zdjęć