• Komunikat Dyrektora Szkoły

• Szanowni Państwo.
            Informuję, że w związku z decyzją MEN, zajęcia dla klas 4-8, w dniach 26.10- 8.11.2020r. odbywać się będą według dotychczasowego podziału godzin w formie zdalnej,  z wykorzystaniem platformy Teams.

1. Oddział przedszkolny i klasy 1-3 pracują w trybie stacjonarnym, dowóz uczniów pozostaje bez zmian.
            2. Świetlica dla klas 1-3 pracuje zgodnie z ustalonym harmonogramem.
            3. Zajęcia realizowane w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej w klasach 4-8 odbywać się będą w formie zdalnej wg obowiązującego dotychczas harmonogramu.

4. W związku z zawieszeniem nauki stacjonarnej dla klas IV-VIII wstrzymana jest do odwołania realizacja Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych.
                Nowy terminarz konkursów zostanie przedstawiony wkrótce.